Još jedan poraz Crvene zvezde u Ligi šampiona!

Sport Autor: M.S. | 22:58 Sreda, 25 10 2023 Foto: crvenazvezdafk.com

Poraženi su fudbaleri Crvene zvezde u okviru trećeg kola grupne faze Lige šampiona od RB Lajpciga na gostujućem terenu rezultatom 3:1. Jedini pogodak u timu Baraka Bahara postigao je Marko Stamenić u 70. minutu nakon što se odlično snašao u petercu rivala.

Golove za RB Lajpcig postigli su Raum u 12, Simons u 59, Dani Olmo u 84. minutu.

Crveno-beli odigrali su mnogo bolje drugi deo utakmice. Igralo se mnogo više na strani protivnika, sve do petnaestog minuta drgog poluvremena kad je Simons pogodio za 2:1 za domaću ekipu.

Situacija na tabeli je takva da Zvezda i Jang Bojs imaju po jedan bod, Lajpcig je sakupio šest, a Mančester siti devet bodova.

Narednu  utakmicu u Ligi Šampiona Crvena zvezda igra upravo protiv RB Lajpciga u novembru, ali ovoga puta na svom terenu.