Zvezda POBEDOM započela odbranu titule u Kup - u

Sport Autor: M.S. | 18:41 Sreda, 18 10 2023 Foto: crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde pobedom su započeli odbranu titule u Kup - u Srbije pobedom nad Trajalom rezultatom 6:0.

Bila je ovo prva utakmica između ova dva kluba, a crveno-beli bez velikih problema izborili su prolazak u narednu rundu Kupa.

Crvena zvezda je povela u devetom minutu utakmice autogolom Nemanje Spasojevića. Tim rezultatom završilo se prvo poluvreme. U 52. minutu gol je za 2:0 postigao Ndiaje koji se upisao u listu strelaca. U 75. minutu Jovan Šljivić pogodio je za 3:0, a samo 120 sekundi kasnije Nikola Knežević je povećao na 4:0. U 88. minutu Mijatović je postigao peti gol, a konačan rezultat postavio je Šljivić za konačnih 6:0.

Izabranike Baraka Bahara očekuje duel sa Javorom u Sperligi i Lajpcigom u Ligi šampiona naredne srede.