Katastrofa Srbije u Moskvi

Sport Autor: M.S. | 19:57 Četvrtak, 21 03 2024 Foto: x/FSSrbije

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je u Moskvi od selekcije domaćina rezultatom 4:0.

Meč odigran na stadionu Lav Jašin bio je prvi u okviru priprema naše reprezentacije za učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Golove za reprezentaciju Rusije postigli su Mirančuk iz penala u 22. minutu i u 55. minutu, Osipenko u 32 minutu,  i Sergejev u 92. minutu.

Bila je ovo prilika da selektor Dragan Stojković isproba nove taktičke varijante. Naša reprezentacija igrala je bez nekolicine igrača koji su odsustvovali zbog povreda ili privatnih obaveza.

Bila je ovo prva od četiri pripremne utakmice. Već za četiri dana naša selekcija će se sastati sa Kiprom, dok nas u junu očekuju utakmice sa Austrijom i Švedskom.