Partizan BOLJI od Železničara u Humskoj

Sport Autor: M.S. | 21:39 Subota, 02 03 2024 Foto: partizan.rs

Fudbaleri Partizana zabeležili su četvrtu uzastopnu pobedu od početka drugog dela prvenstva i tako ostali na prvoj poziciji sa minimalnom prednošću u odnosu na Crvenu zvezdu. Ovoga puta slavili su na svom terenu protiv ekipe Železničara iz Pančeva rezultatom 3:1.

Crno-beli imaju 59 bodova, jedan više od Crvene zvezde, kojoj gostuju naredne subote od 17.00 časova na stadionu Rajko Mitić.

Dobra vesta za trenera Igora Duljaja i ekipu jeste povratak dva bitna igrača, Ksandera Severine i Mateusa Saldanje posle povrede.

Golove za Partizan postigli su Baždar u 7. minutu, Natho je bio dvostruki strelac, najpre u 29. minutu iz igre, a zatim i u 35 minutu iz penala.

Jedini gol za Železničar postigao je Hajdin u 20. minutu pri rezultatu 1:0 za domaćina i tako doneo izjednačenje svojoj ekipi.

Bila je ovo lepa uvertira za Partizan pred derbi meč u subotu.