Partizan odneo pobedu u Kruševcu

Sport Autor: M.S. | 21:47 Nedelja, 01 10 2023 Foto: partizan.rs

Crno-beli su rutinski savladali ekipu Napretka iz Kruševca rezultatom 2:0 i zauzeli prvo mesto na tabeli Superlige Srbije.

Bolje je igrao Partizan, imali su prvotimci beogradskog tima loptu u nogama, dominirali, stvarali šanse, zatvorili prilaze golmanu Aleksandru Jovanoviću i na kraju pobedili.

Strelac za Partizan bio je Kalulu u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, dok je svoju mrežu pogodio igrač Napretka Jovanović i tako postavio konačan rezultat u Kruševcu.

U ostalim mečevima desetog kola, Crvena zvezda je ranije sa 1:0 pobedila niški Radnički, lučanska Mladost i TSC igrali 1:1, a Čukarički pobedio Spartak Ždrepčevu krv u Subotici rezultatom 3:0. Prvi meč desetog kola, Vojvodina – IMT, završen je rezultatom 2:1.