Zvezda na kraju bolja od Radničkog

Sport Autor: M.S. | 21:41 Subota, 30 09 2023 Foto: crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda je u 10. kolu Superlige Srbije ugostila ekipu Radničkog iz Niša. Crveno-beli su posle dosta muke savladali ekipu iz Niša rezultatom 1:0.

Ovom pobedom crveno-beli napravili su dobru uvertiru za duel sa Jang Bojsom u Ligi šampiona.  Gol za  prvaka Srbije postigao je Mirko Ivanić u 13. minutu utakmice. Ispostavilo se da je taj gol Ivanića bio dovoljan za pobedu, i pored loše igre.

Barak Bahar je za ovaj meč, prvi u prvenstvu posle dve nedelje, napravio jednu promenu u odnosu na susret sa Mančester sitijem – Kraso je krenuo od prvog minuta umesto Rodića.

Nije mogao Bahar u potpunosti da bude zadovoljan igrom, pa je na početku drugog poluvremena uveo čak trojicu fudbalera. Lučić je na levom boku ziagrao umesto Mitrovića, Olajinka postao partner Endiajeu u napadu, a Rodić se pozicionirao kao treći štoper.

Naredni meč, Crvena zvezda igra u Ligi šampiona na svom stadionu protiv ekipe Jang Bojsa u sredu od 21.00 čas.